ברוכים הבאים למקום הירוק באתר הפרוייקטים שלנו

מקצועיות

שירותיות

אמינות

יופי בירוק מבינה את החשיבות העיצובית בצמחייה מלאכותית ואת תרומתה לנוף הדקורטיבי בכל בחלל וחלל. בעזרת עיצוב אישי ומקצועי בצמחייה מלאכותית אנו יוצרים אווירה ירוקה ופורחת לעד במשרד בלובי, בבית ובכל חלל.  חברת יופי בירוק , מייבאת צמחייה מלאכותית איכותית במראה מרשים טבעי ופורח. צמחייה היוצרת יופי ואווירה נעימה ללא תחזוקה יום יומית ובמגוון גדול של צמחייה מלאכותית: צמחי משי, פרחי משי, ענפים עשויים סיליקון, עלים עשויי משי ופלסטיק עמידים לאורך זמן רב. אנו מייבאים כלים איכותיים עשויים אבן בגדלים ובמגוון צבעים.

לכל סוגי צמחייה מלאכותית מחירים שונים – כמה צריך להשקיע?

כל מי שמחפש מוצר כמו צמחייה מלאכותית רוצה בראש ובראשונה לערוך השוואה ולהבין מה גודל ההוצאה הצפויה לו. עליו לבדוק האם המחיר שמבקשים ממנו בחנות הוא מחיר הוגן וראוי או שמא המחיר מופרז. כמו בכל תחום השוואת מחירים תעשה את הבירור הנכון ביותר. לפניכם פירוט כללי של סדרי גודל של מחירי צמחייה מלאכותית שונה.

עציצים קטנים 30 –  150 שקלים

אם אתם מעוניינים להניח על שולחנות עציצים קטנים וחביבים, המחיר שלהם ינוע בין 30 שקלים עד 150 שקלים לעציץ קטן. כאשר מה שקובע הוא נפח העציץ וכן הצורה הייחודית שלו. 

שיחים בין 200-500 שקלים 

אם אתם מעוניינים ליצור רצף של צמחייה ירוקה, רצף עשיר ומלא, יתכן ומה שתרצו לבחור יהיה שיחים מלאכותיים. כשמחפשים שיחים שלא מצריכים תחזוקה מגלים שאמנם אין צורך בתחזוקה אך לבחירת צמחיה מלאכותית מחירים לא כל כך נמוכים בהשוואה לשיחים רגילים. בפרט כאשר רוצים ליצור רצף גדול ואחיד. יחד עם זאת ההשקעה אמנם תהיה לא כל כך קטנה ביחס לגינה רגילה בטווח הקצר אך מנגד בטווח הארוך מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד שכן איכותם גבוהה במיוחד וכן החסכון הכספי כתוצאה מחיסכון של מים, דישון וכן תשלום קבוע לגנן וההתעסקות המיותרת בכך גורמת להוצאה הראשונית להראות שולית לעומת הרווח העצום המתמשך.

עציצים גדולים מאוד  500 שקלים ומעלה

אם אתם מעוניינים בעציצים גדולים מלאכותיים או בעצים גדולים כאן המחיר מתחיל לטפס מכיוון של 500 שקלים וצפונה מזה.  עציצים ועצים אלו יהיו מרשימים מאוד בכניסה ללובי של בניין, בכניסה לעסקים, בנוף של חצר בניין ציבורי, ואף בתור נוף מרשים במסעדה. מסעדות רבות בוחרות למלא את הנוף בעציצים ואף עצים גדולים מלאכותיים כעיצוב המשרה רוגע ושלווה על באי המסעדה או בית המאפה וכדומה. 

ומה החסכון שלכם?

לכלוך – אין צורך להתעסק עם נשירה של עלים וכל החרקים שמגיעים בעקבות צמחיה טבעית רגילה.

תשתיות – אין צורך להכין תשתית מים, שעוני השקיה וניקוז.

תחוקה שוטפת – לא צריך לדאוג, אמנם לסוגי צמחייה מלאכותית מחירים לא זולים אך חסכון התחזוקה לטווח ארוך כאמור משלם במיוחד.

תהנו!
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support