איך באמת לבחור כד לצמחיה מלאכותית?

בירוק קאבר

קודם כל צמחים מלאכותיים

צריך להתחיל בתהליך בחירה והתאמה של צמחייה בין אם זה עציצים גדולים לבין אם זה עצים קטנים או צמחייה דקורטיבית  או פרחים מלאכותיים . רק לאחר שתבחרו בידיוק את סוג הצמחיה המלאכותית ותתאימו אותה למיקום המדוייק תוכלו לבחור כד לצמחיה. 

 

מיקום הצמחיה המלאכותית

ראשית עליכם לדעת את מיקום הצמחייה בין אם זה צמחייה למרפסת , צמחיה מלאכותית למשרד , פרחים מלאכותיים לגינה וכו׳ . ברגע שיש בידינו את המיקום נוכל להבטיח לכם בידיוק איזה צמחים יתאימו לאיזור שלכם וכך תוכלו לבחור כד מתאים. חשוב לדעת במידה ואתם הולכים לשים צמחיה מלאכותית למרפסת חשוב לדעת כי עדיף לא להשאיר אותה תחת קרני השמש , העדיפות היא במקום מוצל יותר כדי למנוע ירידת צבע מ עלים מלאכותיים  ו עציצים מלאכותיים או שאר צמחי פלסטיק למיניהם. אז אחרי שכבר החלטנו על מיקום וסוג צמחיה מלאכותית מכל סוג שהיא , הגענו סוף סוף לשלב מציאת כד לצמחיה שלנו.

 

סוף סוף , שלב מציאת כד לצמחיה המלאכותית שלנו!

העדיפות העליונה היא קודם כל מיקום .מיקום הכד הוא שקובע לנו המון כללים חשובים למשל התאמה לצבעי הרצפה או במידה והוא קרוב לקיר מסויים אז בגוונים הנוגדים את גווני הקיר כדי להדגיש את הכד יותר , ישנם המון סוגי כדים למשל כד ריצפתי שטוח המשמש בדרך כלל לפרחים סינטטים  או עלים מפלסטיק או כל צמחיה מלאכותית לא גבוה מידי. יש גם כמובן לקוחות הבחורים עצי במבוק למכירה ושמים אותם בכדים ריצפתיים שטוחים אך אנחנו בדרך כלל ממליצים לעצי במבוק או עציצים גדולים דווקא לקחת כדים מעוצבים או כדים דקורטיביים שנותנים רושם גדול יותר ונוכחות גדולה יותר לצמח המלאכותי.

 

אז במה נבחר?

העדיפות היא קודם כל לבחור בנו! אנו צוות יופי בירוק נדע להתאים במיוחד בישבילך את הכד המומלץ ביותר לצמחיה המלאכותית בין אם זה צמחים למרפסת שמש או עציצים גדולים לבית ,  פרחים מלאכותיים לגינה וכדומה. ואם בכל זאת תרצו לבחור כד לבן אנא זכרו שהעדיפות היא קודם כל הנראות (בסופו של דבר זהו צמח מלאכותיי) ככה שהוא לא באמת צריך את הכד הספציפי עבורו ויש באפשרותכם מגוון רחב של כדים לבחירה.
 

אז מי הכי זולים?

מומלץ שתחפשו בגוגל ״צמחיה מלאכותית השוואת מחירים״ ותבדקו בעצמכם את המחיר הטוב ביותר לצמחייה מלאכותית ושימו לב שבמחיר כלולים כדים לצמחייה מלאכותית לרוב המחיר אינו כוללים את הכד.
צמחיה מלאכותית מחירים – המחיר משתנה מאוד בין מיקום הצמחיה שלכם המחירים היקרים לצמחיה מלאכותית בדרך ככל הם למקומות בהם יהיה מגוון רחב של צמחיה ובשטח גדול למשל – עיצוב לובי בניין משותף או עיצוב לובי בניין מגורים או צמחיה מלאכותית למשרד גדול העלויות בדרך כלל יותר גדולות מאשר צמחייה מלאכותית למרפסת שמש שימו לב ש עיצוב מרפסת שמש גם הוא יכול להיות לא זול בכלל במידה ולא תיקחו ספק אמין. שימו לב תמיד לפרטים הקטנים ותבקשו תמיד לראות עבודות שעשו ותשימו לב לאיכות הצמחיה והמקצועיות של הספק.
שלישיה בירוק
מלאכותית 2
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support