עצים סינטטים

בירוק קאבר

אז למה בעצם עצים סינטטים ?

צמחיה סינטטית נשארת ירוקה כל השנה בלי צורך בטיפול , השקיה או צרכים מיוחדים , זמן או בזבוז אנרגיה . תעשו את החישוב שלכם ותעברו לקרת צמחיה מלאכותית.

 

צמחיה מלאכותית  

עציצים מלאכותיים מורכבים מרכיבים סינטטים המדמים צמחיה חיה ואמיתית. הם יפהפיים רעננים ומלבלים בידיוק כמו צמחיה אמיתית ללא הצורך בהשקיה או עליות נוספות. 
 

שילוב עצים מלאכותיים וחיים

אנחנו יופי בירוק לא ממליצים לשלב יחדיו צמחיה מלאכותית וחיה מכיון שלפעמים חרקים וטפילים יכולים לטעות ולחשוב שהצמח המלאכותי אכן אמיתי ולהרוס אותו. לנו יופי בירוק היה פרוייקט פרחים מלאכותיים בתל אביב בו היה מיקס של צמחים מלאכותיים וחיים יחדיו שאכן שרד והטיפול היה אך ורק בכמה צמחים בודדים ולא באדניות שלמות שנתן יחדיו מראה משגע אך איתו החסרונות של טיפול השקיה או גנן במידת הצורך.

 

 

 

אוזן פיל 110 סמ
מלאכותי

אז במה נבחר

אם השאלה מופנת אלינו? הרי ברור לכם שנבחר בצמחיה מלאכותית ולא רק בגלל שזה התחום שלנו ,  הוא גם חוסך לכם כסף  בכיס בלי דאגות , צמחייה ירוקה ובלי צורך בגנן.
 

עציצים מלאכותיים לגינה

אנו ממליצים לכם לתת לנו להחליט מה הכי טוב לגינה שלכם. ואם בכלל זאת אתם רוצים לעשות את ההחלטה לבד רצוי לפחות לתת לנו לעזור לכם. לנו ביופי בירוק יש המון סוגים של צמחיה מלאכותית מסחלבים מלאכותיים ועד עץ דקל קטן או עלים מלאכותיים מסוגים שונים. וכן , הכל סיננטי וירוק לגמרי!
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support