צמחים מלאכותיים המלצות

בירוק קאבר

זוכרים את הדשא האמיתי שהיה צורך לעבור עליו עם מכסחת דשא מדי תקופה? היום, מסיבות רבות ושונות, דשא אמיתי כמעט שאינו נמצא בגינות רגילות. היום איש אינו מהסס לומר שבגינתו ישנו דשא סינטטי, דשא שאינו זולל מים ואינו מצהיב ונובל. ממש כפי שקרה עם הדשא, כך קורה היום לגבי צמחים בכלל.

צמחיה מלאכותית בעלת מראה טבעי

היום צמחיה מלאכותית אינה נופלת מצמחיה טבעית. אם בעבר צמחיה מלאכותית היתה בעלת מראה צועק מלאכותיות, היום ההבדלים בין מראה צמחיה מלאכותית לטבעית הם מזעריים. כך, גם במשרד סגור או בלב העיר ניתן ליהנות מירוק, מפרחים מבלי לחשוש שהצמח אינו מקבל את התנאים המתאימים. כמה המלצות לגבי צמחיה מלאכותית:

  • לא להסס ולשים בכל מקום: כאמור, המראה הטבעי שיש היום לצמחיה מלאכותית צריך להסיר כל חשש להשתמש בה. צמחיה כזו תוסיף לכל מקום, בין אם זה משרד, לובי בניין, הבית או בית קפה. ניתן להניח בכדים דקורטיביים, עציצי חרס, פלסטיק, בתור צמחיה לגידול אנכי על הקירות ועוד. התחזוקה היא פשוטה ביותר.
  • לנקות אבק מדי פעם: מומלץ להעביר ניגוב קל מדי פעם עם מטלית לחה, לא רטובה מדי, כדי לתת לצמח את המראה הרענן. עם זאת, במיוחד אם הצמח נמצא בגינה, לא להקפיד מדי. בגינה מראה מאובק מעט ישתלב היטב עם מראה הגינה הכללי.
  • לשתול בתוך מצע שאינו אדמה: במיוחד אם הצמחיה המלאכותית נמצאת בגינה, עדיף לא לשתול אותה בתוך אדמה אלא על מצע של חלוקים, טוף או אבנים קטנות. האדמה הטבעית תמשוך אליה חרקים קטנים. אלה אמנם לא יכרסמו את העלים אך עדיין, אם לא מתחשק לכם לקבל צמח עם נמלים המתחפרות סביבו כדאי שיהיה במצע שאינו אדמה. את האבנים מומלץ להחליף מדי שנתיים, במיוחד אם הצמחים נמצאים בחוץ.
  • למקם את הצמחים לא מול שמש ישירה: אם הצמחים מיועדים לגינה מקמו אותם באזור מוצל. אם הם מיועדים להיות בתוך מבנה, שימו לב שאינם ממוקמים מול חלון המקרין שמש ישירה לאורך זמן. השמש הישירה תגרום למראה דהוי יותר ובכלל לבלאי של החומר ממנו הצמחים עשויים.
אוזן פיל 110 סמ
f1
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support