צמחיה מלאכותית למסעדה

בירוק קאבר

בין אם זו מסעדה בלב העיר ובין אם מסעדה כפרית, צמחיה היא תמיד תוספת מבורכת, תוספת שמכניסה עוד אווירה נעימה, רוגע ומוסיפה לעיצוב הכללי של המסעדה. צמחיה אמיתית דורשת השקעה לא מעטה. יש צורך קודם כל למצוא מקום מתאים, כזה שיתאים הן מבחינת עיצוב המסעדה והן מבחינת הצמח. מעבר לכך נדרש טיפול הכולל השקיה, דישון, גיזום ועוד. צמחיה מלאכותית תספק את כל היתרונות של צמחיה טבעית וזאת ללא צורך בטיפול.

 

צמחיה מלאכותית במרפסת או גינת המסעדה

אם המסעדה היא בסגנון כפרי שבא לשבור את המיקום העירוני או דווקא להשתלב עם אזור ירוק, סביר להניח שהיא כוללת גם מרפסת או גינה. צמחיה מלאכותית בהחלט מתאימה גם לגינה או מרפסת. היום הצמחיה המיוצרת היא באיכות מעולה ומתוך מטרה ליצור מראה טבעי. בצמחיה מלאכותית איכותית ההבדלים בינה לבין צמחיה טבעית מזעריים כך שהיא מצוינת גם לגינה או מרפסת. ניתן להניח אותה ליד בריכה קטנה, מסלעה עם פכפוך מים ובאופן כללי בכל מקום.

 

צמחיה מעולה לפנים המסעדה

אחד העיצובים המודרניים בהם משולבת צמחיה, במיוחד מלאכותית בתוך מסעדה היא קיר ירוק. קיר ירוק מיד לוקח את הסועדים לאיטליה או למקום כפרי ואותנטי באופן כללי. צמחים מלאכותיים ניתן בקלות למקם גם באופן אנכי וליצור את הקיר עם מגוון רחב של צמחים, החל מצמחיה מלאכותית של מטפסים, פרחים, שרכים ועוד. ניתן גם למקם את הצמחיה בתקרה וליצור תקרה ירוקה הנותנת מראה פראי עוד יותר, ממש ג'ונגל. ניתן כמובן לבחור בדרכים הסטנדרטיות יותר אך הלא פחות יפות של צמחים בתוך כדים דקורטיביים, בתוך אדניות גדולות המשתרעות לכל אורך המסעדה ועוד.

 

עציצים קטנים על כל שולחן

אם אתם רוצים לתת מראה ותחושה חגיגיים, ניתן להניח עציץ קטן עם כל פרח שתבחרו (בצמחיה מלאכותית ניתן בקלות לבחור ברקפות גם בשיא הקיץ ולתת לסועדים תחושה מעט חורפית). ניתן להניח סוקולנטים או סידור של סוקולנטים. הכל אפשרי והכל פתוח. כאמור, עם צמחים מלאכותיים כמעט שאין תחזוקה. אפשר מדי פעם לנגב מעט אבק עם מטלית לחה. מומלץ לא לשים באזור של שמש ישירה כדי לשמור על צבע הצמח שלא ידהה וכדי שלא יתבלה עם הזמן

צמחיה מלאכותית לבית
מלאכותית 2
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support