צמחים מלאכותיים

בירוק קאבר

כולנו אוהבים לראות מראה ירוק, צמחיה מרעננת שעושה כיף בכל מקום: במשרד, בבית קפה, בלובי הבניין וגם בבית. עם זאת, רבים זונחים את עניין גידול הצמחים כי הם יודעים באיזו עבודה העניין כרוך, וגם שבמקרים רבים הדבר מסתיים באכזבה של נבילת הצמח כי כנראה לא קיבל בדיוק את התנאים להם הוא זקוק או קיבל מחלה או מזיק שהשתלט. צמחים מלאכותיים נמצאים עבורכם בכל תנאי ובכל מצב, תמיד ישמרו על המראה הרענן והיום, בניגוד לעבר, רק אם תתקרבו היטב ותבדקו את העניין בשבע עיניים בכלל תראו שאלה צמחים מלאכותיים ולא טבעיים.

 

צמחים מלאכותיים- התפתחות של ממש למראה טבעי

בעבר היה ניתן לראות היטב כשצמח הוא מלאכותי. אפילו להיפך, עיצוב הצמח נועד לתת לו מראה מוגזם ולא טבעי. צבע הירוק של העלים נראה מוגזם, הפרחים היו בעלי גוונים שאינם נראים בטבע. זאת מתוך מטרה שצמח מלאכותי יהווה בעיקר קישוט ופחות תחליף לצמחיה אמיתית. בשנים האחרונות חל שינוי בתפיסה ובמטרה שלשמה מייצרים צמחים מלאכותיים. היום המטרה היא ליצור תחליף ראוי לצמחיה הטבעית. הצמצום בשטחים פתוחים, הימצאותנו בעיקר במקומות סגורים יחד עם  הרצון של אנשים לראות ירוק וטבע הביא לפיתוח גדול בתחום ולייצור צמחים מלאכותיים מהדור החדש, צמחים הבאים לחקות אחד לאחד את הצמח הטבעי. לא עוד צמח שכל עליו הם בגודל אחיד ובצבע שאין בטבע אלא צמח בצבעים טבעיים, עם עלים בגדלים שונים, ממש כמו הדבר האמיתי.

 

צמחיה מלאכותית או צמחיה מלכותית

צמחים מלאכותיים מהווים היום חלק חשוב בעיצוב של מקומות שונים: מסעדות ובתי קפה, לובי של בניינים, עיצוב פנימי של משרדים. צמחיה מלאכותית היא גם צמחיה נהדרת לגידול אנכי על קירות חיצוניים או פנימיים של מבנה. את הצמחים ניתן לשתול בתוך עציצים בגדלים שונים (רצוי על מצע של אבנים ולא אדמה כדי לא למשוך חרקים), כדים דקורטיביים. ניתן לתלות את העציץ, להניח על הרצפה, בתוך אדניות בגדלים שונים- הכל פתוח. עם צמחיה כזאת תקבלו את המראה המלכותי, הירוק והססגוני ללא צורך השקיה, דישון או דאגה לאור או צל ברמה הדרושה. כך תדעו שהמראה הקלאסי והמלכותי נשמר למשך שנים.

WhatsApp Image 2020 01 13 at 13.55.00
WhatsApp Image 2020 01 13 at 13.55.28
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support